Посипала сіллю та брехала рідним: в Одеській області жінка 5 місяців жила з тілом матері заради пенсії

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Посипала сіллю та брехала рідним: в Одеській області жінка 5 місяців жила з тілом матері заради пенсії

Фото: ТСН.ua

Жінка встигла отримати шість тисяч гривень материної пенсії.

60-річна жителька Одещини майже п'ять місяців жила із тілом матері в хаті. Її смерть пенсіонерка приховувала навіть від найближчих родичів.

Одеситці оголосили про підозру у шахрайстві, бо увесь цей час вона продовжувала отримувати материну пенсію. А згодом правоохоронці розпочали провадження ще й за наругу над тілом, яке донька посипала сіллю, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Про те, що в сусідній кімнаті нежива теща, не знав навіть чоловік пенсіонерки: він прикутий до ліжка. Одного разу жінка запросила священника освятити будинок, але до кімнати з мертвою матір'ю його не пустила.

Сама ж вона небагатослівна й говорить майже без емоцій. Байдужа до можливого ув'язнення й, здається, до всього на світі. Свого імені просить не розкривати, однак, на розмову погоджується. 

"Хай садять, раз нема кого, хай садять мене. Посадять мене, буду я сидіти, лишу цього інваліда. Я інвалід, но я не на групі, нічого", - каже пенсіонерка.

В селі зникнення її мами теж ніхто не помітив. 82-річна жінка після перелому шийки стегна давно не вставала й не виходила з дому.

"По-перше, ту бабу ніхто не бачив, ту, шо вона засолила. Обговорювали - шок в людей був, а на тому і закінчили", - ділиться мешканець села Малаївці Сергій Квасницький.

Жителька Одеської області майже 5 місяців приховувала смерть матері заради пенсії

Жителька Одеської області майже 5 місяців приховувала смерть матері заради пенсії

Померлу бабцю знайшла онука, коли приїхала навідати рідних.

"Вона все по телефону, вона каже: "Бабушка спить, бабушка спить", а потім вона приїхала: якесь свято чи щось було, вона каже: "Я лиш покормила, вона спить". Вона (онука - ред.) до неї, а там вона вже розложилася, - розповідає односельчанка Лариса Кушнір. - Взагалі вона адекватна жінка завжди була. Що сталося - не знаю".

Перш ніж обман розкрився, пенсіонерка встигла отримати шість тисяч гривень материної пенсії. За це її підозрюють у шахрайстві. Нині ж поліція закидає жінці ще й наругу над тілом та зневагу до загальноприйнятих людських та релігійних принципів та традицій. За таке можуть покарати сімома роками за гратами.

"Її мати померла ще в минулому році, але у зв'язку із поганим матеріальним становищем, вона нікому зі своїх рідних про це не повідомляла", - додає начальник Окнянського відділення поліції Сергій Чепель.

У селі жінку засуджують не всі. Мовляв, до вчинку, який важко збагнути, сусідку довели безпросвітність та злидні. Роками вона доглядала за двома лежачими хворими: чоловіком та матір'ю. Сама теж має захворювання, через яке ледве рухається, але інвалідність не оформлювала. Коли померла мати, кажуть, не мала навіть грошей на поховання.

"Три інваліда в хаті і вона ледве ходить. Й чоловік вже давно, молодий ще лежачий, і мама. Я особисто її не засуджую. Вона розгубилася, в неї грошей не було, вона злякалася", - каже мешканка села Малаївці Світлана Олійниченко.

Чи зверталася жінка за допомогою до чиновників і чи знали вони про її скруту - староста розповідати відмовилася.
Ознак психічного розладу у підозрюваної немає, кажуть в поліції, але медично-психіатричну експертизу таки доведеться пройти.

Раніше на Буковині жінка пів року приховувала смерть матері, щоб отримувати її пенсію. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація