Перейти до змісту
Послід на меблях, підлозі та посуді: запорізька пенсіонерка перетворила квартиру на голуб'ятник

Послід на меблях, підлозі та посуді: запорізька пенсіонерка перетворила квартиру на голуб'ятник

У промешкані - щонайменше 200 птахів.

У Запоріжжі жінка перетворила свою оселю в притулок для голубів. Щонайменше 200 голубів у двокімнатній квартирі побачили місцеві рятувальники. Їх викликали лікарі, які не могли потрапити за викликом у квартиру до пенсіонерки, йдеться у ТСН.19:30.

У квартирі рятувальники побачили сотні птахів, послід на меблях, підлозі та хатньому посуді. Усередину до хворої пенсіонерки лікарі змогли потрапити лише з допомогою рятувальників – 72-річна господиня не змогла відчинити дверей.

Відео У Запоріжжі пенсіонерка перетворила свою квартиру на голубник

У багатоквартирному будинку про це стало відомо випадково. Жінка викликала "швидку", але підвестися з ліжка, щоби відчинити медикам двері, не змогла. Лікарі викликали рятувальників. Коли ті за допомогою пожежної драбини потрапили у квартиру, жахнулися: у двох кімнатах жило щонайменше двісті голубів. Сама 72-річна господиня нічого дивного у цьому не вбачає.    

У Запоріжжі пенсіонерка перетворила свою квартиру на голубник

Рятувальники встигли відзняти умови, у яких мешкає пенсіонерка. Підгодовувати голубів старенька почала років десять тому, кажуть сусіди. Відтоді її квартира перетворилася на розплідник антисанітарії. Десятки скарг та звернень ніяких результатів не дали: до своєї квартири жінка нікого не пускає, - виняток робить лише для листоноші, яка приносить пенсію.

Жінка у своєму захопленні нічого незвичного не бачить, каже пенсіонерка. Вона самотня – рідні немає. У телефонній розмові пояснює, що вуличні голуби просто злітаються, аби вона їх годувала.

Соцпрацівників, які доглядали бабусю майже десять років, жінка до себе вже не пускає. Вони  намагалися переконати її позбутися птахів. Пенсіонерка натомість запідозрила доглядачів у намаганні її отруїти та забрати квартиру. "Неодноразово пропонували їй допомогу, але вона відмовляється. Каже, що сама медик і сама ставить собі діагноз", - розказує керівник районного відділення соціальної допомоги на дому Світлана Конашкова.

Ставитися до цього як до звичайного дивацтва не можна, кажуть епідеміологи. Голуби - носії цілої низки інфекцій, серед яких і сухоти і сальмонельоз.

Щоправда, комунальні служби наразі безпорадні, бо потрапити в квартиру старенької та вигнати птахів вони можуть лише за рішенням суду. Томк сусіди щодня змушені мити сходові майданчики та паркувати свої автомобілі подалі від вікон.

Кореспондент ТСН Яків Носков.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин