Послідовники Аделаджі атакували наркодиспансер

Завідувач поліклінічного відділу диспансеру звинуватив членів "Посольства Божого" в нападі та залякуванні хворих. Ті запевнили, що просто відмовляли людей від наркотиків.

Представники церкви "Посольства Божого" намагалися прорватися до кабінетів наркологічного диспансеру у Сімферополі та лякати хворих.

Про це повідомив завідувач поліклінічного відділення Кримського республіканського наркологічного диспансеру Андрій Мандибура.

"Не так давно (вони) намагалися захопити диспансер, прорватися в кабінети, де видається замісна терапія, лякати лікарів, хворих. Страшна річ. Це двадцять перше або сімнадцяте століття?", - обурився Мандибура.

У свою чергу представники реабілітаційного центру для наркоманів, заснованого фондом Наталії Потопаєвої, зізналися, що саме вони намагалися прорватися до диспансеру. Однак заворушень не влаштовували, і єдиною їхньою метою було умовити пацієнтів не вдаватися до замісної терапії як до методу лікування наркоманії.

Представники фонду пояснили, що вони розмовляли з людьми, щоб вони відмовилися від наркотиків. "Ніякого нападу не було. Людина (Мандибура – ред.) вийшла, почала говорити, що ми сектанти", - заявили у фонді.

Засновником Міжнародного благодійного фонду Наталії Потопаєвої є релігійна організація "Посольство Боже". Наталя Потопаєва - президент фонду - входить до числа пасторів "Посольства".

"Посольство Боже" - протестантська організація харизматичного напряму, заснована в 1994 році в Києві нігерійським пастором Сандеєм Аделаджею, котрого обвинувачують у шахрайстві та заволодінні коштами акціонерів компанії "Кінгз Кепітал" та фінансової афери за участю ПП "Грант".

Замісна терапія - метод лікування наркотичної залежності, в якому використовуються заміщають препарати. Вони знімають"ломку" і роблять неможливим подальше приймання наркотиків і алкоголю.

Читайте також:

Аделаджа фігурує у двох кримінальних справах

МВС звинуватило пастора Аделаджу у ще одній фінансовій афері

У Києві пройде автопробіг на підтримку Аделаджі

Тисяча послідовників пастора Аделаджі взяла в облогу Кабмін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: