Послом Росії в Україні стане Михайло Зурабов

Михайла Зурабова вважають "людиною Путіна" і одним з найодіозніших політиків Росії.

Послом Росії в Україні стане радник президента РФ Михайло Зурабов.

Профільний комітет Ради федерації у справах СНД підтримав пропозицію президента Дмитра Мєдвєдєва про його призначення на цю посаду.

"Рішення було прийнято одноголосно на закритому засіданні комітету", – сказав він.

За словами Густова, відповідні документи уже відправлені главі держави. Сенатор очікує, що указ про призначення Зурабова буде підписаний через кілька днів.

"Зурабов – людина дуже відповідальна, і ми переконані, що він справиться з новою роботою", – сказав сенатор.

Багато експертів називають Зурабова людиною прем'єра Росії Володимира Путіна.

Як повідомляв ТСН.ua, лідер Комуністичної партії РФ Геннадій Зюганов повідомив, що призначення Михайла Зурабова послом Росії в Україні буде сприйняте українським народом, як образа.

"Направлення пана Зурабова - відставного міністра, "героя" руйнування систем соціального забезпечення й охорони здоров`я Росії й загалом одного з найодіозніших "діячів" - послом РФ до Києва буде, поза сумнівом, сприйнято російським і братнім українським народами як образа", - впевнений він.

Попереднього посла РФ в Україні Віктора Черномирдіна було звільнено з посади11 червня. Головною причиною відставки дипломата був названий стан його здоров'я. Разом із тим, деякі російські експерти вважають, що Черномирдіна звільнили через помилки в роботі.

Довідка. Михайло Зурабов (народився 3 жовтня 1953 року в Ленінграді) – радник Президента Росії з проблем реформування соціальної сфери (з 7 жовтня 2007 року).

У 2004–2007 роках був міністром охорони здоров`я і соціального розвитку РФ. У 2000–2004 роках обіймав посаду голови Пенсійного фонду РФ. Один із головних ініціаторів і безпосередній виконавець пенсійної реформи, реформи охорони здоров`я і монетизації пільг.

Також був засновником страхових компаній "МАКС" і "Макс-М".

За фахом – інженер-кібернетик, кандидат економічних наук.

Читайте також:

Затулін: послом РФ в Україні стане Зурабов

Черномирдін: була б моя воля – була б широка коаліція

Черномирдін поважає Ющенка за те, що той малює

Наступник Черномирдіна буде "нормальний, чорнявий" і не Затулін
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: