Послуги окремих лікарів у Києві зроблять платними

Офіційно платними мають стати послуги стоматологів, гінекологів та фізіотерапевтів у київських державних клініках.

Столичних лікарів поділили на сорти і зменшили зарплату тим, хто може жити з підношень.

Київська мерія придумала схему економії бюджетних грошей. У білих халатів, звісно, не спитали.

Подружки Віра Олександрівна та Надія Андріївна у стоматологів нечасті гості. Хоча і зуби лікувати треба, і немов задарма має це бути. "В реєстратурі сказали – безкоштовно, а стоматолог взяв з мене 300 грн", - скаржиться Віра Олександрівна.

Через те, що гроші беруть, треба зменшити ставки дантистів - вирішили в мерії. А ще гінекологів, урологів та фізіотерапевтів. Нехай, мовляв, самі заробляють. А гроші перенаправлять фтизіатрам, педіатрам та терапевтам, бо вони не самооплатні.

"Можуть бути частково платні послуги, ті самі стоматологи. Я не знаю, хто в стоматології отримує безкоштовну допомогу. це завжди був вигідний медичний напрям", - розповідає заступник мера Києва Ірена Кільчицька.

Стоматологи від цього жодної вигоди не бачать. Ззакликають владу схаменутися. Кажуть - на зарплату і без того без сліз не глянеш. А на клієнтах багато не заробиш - бо, мовляв, до державної стоматології йдуть із зубним болем ті, у кого на приватників грошей нема.

"За сьогоднішніх економічних умов і тій матеріальній базі, яка у нас є, ми не можемо створити конкуренцію уже існуючим медичним послугам", - розповідає головний стоматолог ТМО "Либідське" Володимир Іванець.

Скільки коштуватиме лікування у стоматолога тепер і в державних клініках - поки що не прорахували. Натомість Київська мерія оприлюднила ще одну медичну таксу. Планує встановити тарифи на послуги семи столичних лікарень. І пояснюють чому - щоби ціни не лізли вгору необґрунтовано - самі собою. Із вибраного цих розцінок.

За візит до терапевта слід викласти майже 26 гривень, до гінеколога - від 28-ми до сімдесяти дев'яти гривень. Температуру поміряють найдешевше - за 5, максимум за - 15 гривень. Щоденний огляд лікаря-нарколога в наркологічній лікарні коштуватиме 8 гривень.

І окремі розцінки на послуги "швидкої" - за годину перевезення пацієнта по Києву візьмуть 100 гривень. Це на ношах, без бензину для карети. Поміряють тиск за 8 гривень, за стільки і зроблять укол-внутрішньом'язовий.

Найдорожче обійдеться виїзд п'ятої категорії складності з проведенням інтенсивної терапії і шпиталізації - 737 гривень.

Детальніше про нові розцінки на медичні послуги у столиці - дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Київська мерія назвала ціни на медичні послуги

Київським медикам скасували плату за проїзд у міському транспорті

На Тернопільщині знайшли ефективну реабілітацію для дітей з ДЦП

У Франції онкохворій видалили не ту нирку. Лікар переплутав ліво і право

ВідеоСтоличних лікарів поділили на сорти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: