Посол Фінляндії в захопленні від "української дешевої робочої сили"

Посол Фінляндії в Україні висловив захоплення тим, що в Україні "населення розумне", а "ціна робочої сили дуже низька".

Посол Фінляндії Крістер Міккелсон вважає, що запорукою вигідних інвестицій в Україну може стати дешева робоча сила.

"В Україні взагалі населення розумне, є університети і школи хороші, і у вас ціни низькі. І ціна робочої сили у вас дуже низька. Тому це може бути вигідним для України в плані інвестицій", - заявив дипломат на зустрічі з керівництвом Вінниччини у рамках конференції "Менеджмент та фінансування сталого енергетичного розвитку міст", яка там проходить.

"Щоб отримувати інвестиції - треба конкурувати з іншими країнами та умови бізнесу повинні бути для них такими, щоб їх це зацікавило", - підкреслив фін.

Також Міккелссон висловив зацікавленість у розширенні двосторонньої соціально-економічної співпраці з Вінницькою областю, особливо в галузі енергетики, додавши, що 90% енергетики Фінляндії становлять альтернативні джерела і його країна готова поділитися досвідом у цьому питанні з українськими колегами.

Вінничани, зі свого боку, запропонували також розглянути питання поставок до Фінляндії продукції місцевих підприємств харчової та переробної промисловості.

Нагадаємо, що більшість людей в Україні дійсно одержують маленькі зарплати, що і називається "дешевою робочою силою". За останніми даними Держкомстату, понад 80% українців отримують зарплату до 3,5 тисяч гривень на місяць.

Читайте також:

Губернатор Донеччини впевнений, що народ безбідно живе на 2,5 тис. грн

Українці стали біднішими за китайців

Рейтинг зарплат в Україні: найбільше отримують гендиректори

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: