Посол Грузії висловив жаль с приводу подій біля посольства в Україні

Посол Грузії в Україні Григол Катамадзе висловив жаль в приводу побиття журналіста співробітником посольства під час топлес-протесту жіночого руху FEMEN.

Надзвичайний уповноважений посол Грузії в Україні Григол Катамадзе висловив жаль в приводу побиття журналіста співробітником посольства. Про це він сказав під час відео-мосту в прямому ефірі одного із українських телеканалів.

"Я дуже жалкую про те, що такий прецедент стався незалежно від того як і хто себе поводив біля посольства - співробітник посольства, зазначу, що він не дипломат, а працівник за контрактом, не мав права поводити себе так некоректно", - зазначив посол.

ПІД ЧАС ТОПЛЕС-АКЦІЇ FEMEN ПОСТРАЖДАЛИ ЖУРНАЛІСТИ

За словами посла, у функційні обов'язки зазначеного працівника не входило врегулювання ситуації за територією посольства біля його будівлі. Також він додав, що цього співробітника вже звільнено.

"Мені абсолютно не зрозуміло, чому він так себе поводив, адже він завжди був дуже коректним юнаком, який отримав юридичну освіту в академії МВС України, і для мене зовсім не зрозуміло, чому він так себе поводив сьогодні", - додав посол.

Нагадаємо, у понеділок, 18 липня, під час акції FEMEN під посольством Грузії проти затримання фотографів, яких підозрюють у шпигунстві, співробітник посольства побив журналіста і накинувся на актівісток руху.

Читайте також:

Під час топлес-протесту FEMЕN постраждали журналісти

Співробітник посольства Грузії побив журналіста під час акції FEMEN (відео)

Останній із затриманих у Грузії фотографів зізнався у шпигунстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: