Посол РФ: Росія не шантажує Україну

Посол Михайло Зурабов стверджує, що "жодного разу не чув, щоб з російського боку чинився тиск на українських партнерів".

Посол Росії Михайло Зурабов на зустрічі з українськими журналістами заявив, що не бачить елементів шантажу з боку Москви на переговорах з Києвом.

"Ступінь делікатності в переговорах дуже високий. Я жодного разу не чув, щоб з російського боку чинився тиск на українських партнерів", - запевнив він, додавши, що це стосується усього спектру питань - від гуманітарних до політичних.

Посол, зокрема, пообіцяв, що Москва не втручатиметься в ініційований українським урядом процес нового трактування спірних питань історії, зазначивши, що це "внутрішня справа України". Як відомо, до зміни влади в Україні в Москві дотримувалися іншої думки і постійно заявляли про неприйняття офіційної позиції Києва відносно Голодомору і національно-визвольного руху в Західній Україні в ХХ столітті, пише "Коммерсант-Украина" у статті "Михаил Зурабов почувствовал себя украинцем".

Зурабов визнав, що раніше Москва хворобливо реагувала на українські ініціативи в гуманітарній сфері, і пояснив своє бачення причин цього: "Я глибоко переконаний у тому, що українці не просто братній народ. Я вважаю, що ми все-таки представляємо єдиний народ".

Пізніше Зурабов уточнив, що, на його думку, радянський народ став єдиним після Великої Вітчизняної війни. "Саме боротьба проти спільного ворога згуртувала населення, об'єднала його. Тому я і вважаю, що ми - єдиний народ. Сприймайте це, як хочете", - додав він.

Читайте також:

Посол РФ: українці та росіяни – єдиний народ

Зурабов: "чорні списки" між Україною і РФ не будуть скасовані

"Російський блок" поскаржився, що ПР забороняє святкувати День Росії

Голова Севастополя віддає перевагу грошам з Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: