Посол РФ: українці та росіяни – єдиний народ

Михайло Зурабов заявив, що українці "не просто братній народ росіянам", а "єдиний народ зі своїми нюансами та особливостями".

Надзвичайний і повноважний посол Росії в Україні Михайло Зурабов вважає, що українці та росіяни – це єдиний народ. Про це він сказав на прес-конференції 11 червня.

"Я глибоко переконаний в тому, що українці не просто братній народ росіянам. Вважаю, що ми являємо собою єдиний народ зі своїми нюансами та особливостями", - зазначив посол.

Водночас, Зурабов повідомив, що найближчим часом "чорні списки" між Україною і Росією не будуть скасовані. Він нагадав, що близько 3 місяців назад в ході зустрічі міністрів закордонних справ РФ і України була досягнута домовленість про поступове скасування практики "чорних списків".

"Ми не чекаємо, що найближчим часом може бути прийняте рішення про повну відмову від так званих "чорних списків", але те, що з цих чорних списків будуть виключені громадяни Росії, які виявилися заручниками певного етапу наших взаємин, я в цьому абсолютно впевнений. Тому, кількість тих, хто був в цих "чорних списках" і самі списки серйозно порідшають, але чи будуть вони скасовані найближчим часом, я б цього особисто дуже хотів, але припускаю, що цього, швидше за все не відбудеться", - сказав він.

Читайте також:

Зурабов: "чорні списки" між Україною і РФ не будуть скасовані

"Російський блок" поскаржився, що ПР забороняє святкувати День Росії

Голова Севастополя віддає перевагу грошам з Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: