Посол Росії пов’язав газовий скандал з виборами

Російський Посол вважає, що газовий конфлікт між Україною та РФ пов’язаний з виборами, що мають відбутися у двох країнах.

Посол Росії в Україні Михайло Зурабов пояснює активізацію газового спору наближенням виборів у двох країнах.

"Я припускаю, що активізація діалогу, дискусії, до якої залучені зараз досить широкі групи представників експертного співтовариства, політикуму, громадськості багато в чому обумовлена ​​тим, що Росія і Україна вступають в певний активний політичний процес", - зазначив він.

На думку посла, це багато в чому зумовлює тональність і емоційну хвилю дискусій.

"Точка зору про те ... що наближення виборів впливає на оцінки політиків процесів, що відбуваються, поза всяких сумнівів", - підкреслив він.

Зурабов відзначив, що з приходом в Україну нової влади українська сторона почала піднімати питання про перегляд газових угод, підписаних в 2009 році.

За його словами, діалог на цю тему не припинявся, і посол допускає, що рішення, яке влаштовує обидві сторони, може бути знайдене.

Як повідомлялося раніше, президент Віктор Янукович заявив про фактичну готовність матеріалів для подачі в суд щодо газових контрактів з Росією.

З його слів, зараз Україна переплачує 200 доларів за кожну тисячу куб. м. газу, а це, як зазначає президент, 5-6 млрд доларів на рік.

Справедливою ціною на газ для України Янукович вважає ціну на газ для Німеччини мінус 70 доларів транзитного тарифу від кордону Росії до Німеччини й ще мінус 100 доларів на тис. куб. м згідно з "харківськими угодами".

Читайте також:

Філарет підтримав Януковича у газовій війні з Росією

Росія хоче забрати свій флот з Севастополя через газовий скандал

Чорноморський флот РФ повністю розрахувався з боргами перед Україною

Тимошенко оголосила себе непричетною до підписування газових угод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: