Посол Росії вважає українців державотворчою нацією СРСР

Михайло Зурабов нагадав, що народи Росії та України пов'язані спільною історією і зараз їхні відносини переживають ренесанс.

Посол Росії в Україні Михайло Зурабов вважає, що відносини між двома країнами зараз переживають ренесанс.

На його думку, близькі відносини між українським і російським народом виникли за фактом спільної історії, зокрема, як пояснив дипломат, у СРСР державотворчими націями були саме російська і українська.

"Зараз, на перший погляд, відносини між нашими державами переживають очевидний ренесанс", - заявив Зурабов на прес-конференції в Києві після засідання Товариства дружби України і Росії.

Посол додав, що робота товариства має сприяти встановленню максимально близьких політичних відносин між двома державами, тому що між народами такі відносини вже існують. "Вони виникли за фактом нашої спільної історії", - пояснив він.

Зурабов наголосив, що в Радянському Союзі державотворчими націями були російська і українська.

За його словами, часто буває так, що відносини між державами будуються далеко не так, як того хотіла б значна частина населення, тому люди, які виступають за добрі і близькі відносини між двома країнами, мають свою позицію висловлювати.

Зурабов також зауважив, що останнім часом йому стали зрозумілі багато подій, що відбуваються в Києві.

"Багато з того, що відбувається в Києві, стало краще зрозумілим, зникла та контрастність, яка характерна для багатьох з тих, хто дивиться на те, що відбувається в Україні, здалеку. Ця контрастність зникла, виникла певна розмитість, я б навіть сказав, певна неясність", - констатував він.

Нагадаємо, за даними соціологічних опитувань, переважна більшість (92%) українців позитивно ставляться до Росії. У свою чергу, кількість росіян, які позитивно ставляться до України, виявилася меншою. Так, 66% опитаних грмоадян РФ ставляться до України дуже добре або в основному добре.

Читайте також:

Лише 13% українців вважають Росію стратегічним партнером

Табачник: в Україні виліпити образ ворога з Росії неможливо

Патріарх Кирило вважає СРСР "великою країною", яка втратила коріння

Україна і Росія не змогли поділити Азовське море та Керченську протоку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: