Посол РФ знову назвав росіян і українців єдиним народом

"Я переконаний в тому, що ми не просто братські народи — ми єдиний народ. Зі своїми нюансами, зі своїми особливостями, але єдиний народ", - знову заявив Зурабов.

Надзвичайний і Повноважний Посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов знову заявив, що росіяни і українці - це єдиний народ.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Известия в Украине".

"Я переконаний в тому, що ми не просто братські народи — ми єдиний народ. Зі своїми нюансами, зі своїми особливостями, але єдиний народ", - заявив посол.

На запитання про те, чи готова Росія відмовитися від будівництва одного з обхідних газотранспортних маршрутів в обмін на частку в українській газотранспортній системі, Зурабов відповів:

"Я знаю відповідь на це запитання, але не скажу. Є такий фільм "Дівчата", де головні герої в кінці фільму цілуються, і дівчина питає: "Сьогодні ми з тобою цілуємося, а що робитимемо завтра?", а хлопець відповідає: "Знайдемо, що...". Тому ваше запитання залишимо для нашої наступної зустрічі".

Нагадаємо, Зурабов вже говорив на прес-конференції 11 червня, що українці та росіяни – це єдиний народ.

"Я глибоко переконаний в тому, що українці не просто братній народ росіянам. Вважаю, що ми являємо собою єдиний народ зі своїми нюансами та особливостями", - зазначив тоді посол.

Читайте також:

Посол РФ: українці та росіяни – єдиний народ

Зурабов: "чорні списки" між Україною і РФ не будуть скасовані

"Російський блок" поскаржився, що ПР забороняє святкувати День Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: