Посол розповів, як Україна залучатиме Японію до Кримської платформи

Дата публікації
Перегляди
353
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Посол розповів, як Україна залучатиме Японію до Кримської платформи

Фото: УНІАН

Японія – єдина з країн Азії, яка приєдналася до антиросійських санкцій, зауважив Сергій Корсунський.

Посол України в Японії Сергій Корсунський розповів, що для того, щоб залучити Токіо до Кримської платформи, потрібен інший підхід, ніж до західних країн. 

Про це він зазначив в інтерв'ю ТСН.ua.

"Ми передали пропозиції щодо цього МЗС Японії. Буду мати зустріч із заступником міністра закордонних справ Японії 29 жовтня, передавати копії вірчих грамот, тож я про це скажу. Можливо, в Києві це не дуже відчувається, але Японія трохи специфічна країна, м’яко кажучи. Вона має свій власний менталітет, підхід і бачення того, як і що робиться. І тут треба інший підхід, ніж до Парижа, Берліна чи Лондона", - сказав посол.

За його словами, у Японії треба створити певне інформаційне тло, для того, щоб було зрозуміло, яким чином Україна хоче долучити Токіо до Кримської платформи, і "що ми від них хочемо".

"На жаль, я вимушений констатувати, що ця робота була трохи недостатньою. Тому сьогодні основний інструмент, який ми вже зараз активно запускаємо, це соціальні мережі. Ви будете здивовані, але головне тут особистісний підхід. Японія – єдина з країн Азії, яка приєдналася до антиросійських санкцій. Нехай вони невеличкі і стосуються 23 фізосіб. Але принципова лінія дотримана. Для них це важливо. Взагалі для Японії багатостороння дипломатія дуже важлива. Вони розуміють, як у нас кажуть, що гуртом і батька легше бити", - зауважив Корсунський.

Повне інтерв'ю посла України в Японії Сергія Корсунського читайте на ТСН.ua.

Нагадаємо, 20 жовтня під час виступу у Верховній Раді президент Володимир Зеленський заявив, що питання Криму повернене в міжнародний порядок денний і зараз створюється формат "Кримська платформа". Це координація міжнародних зусиль для захисту прав кримчан та деокупації півострова, повідомив голова держави. Зеленський зазначив, що вже обговорив ініціативу з представниками ЄС, Британії, Канади та Туреччини. Багато хто погодився приєднатися та брати активну участь. 

Кримськотатарський активіст та блогер Мемедінов вийшов на свободу

Кримськотатарський активіст та блогер Мемедінов вийшов на свободу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
353
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація