Посол спрогнозував строки запровадження безвізового режиму України з Канадою

Шевченко переконаний, що рішення буде ухвалено.

Рішення про запровадження безвізового режиму між Канадою та Україною не буде ухвалено ще тривалий час.

Про це заявив посол України в Канаді Андрій Шевченко, пише УНІАН.

За його словами, питання введення безвізового режиму між країнами - це "розмова на роки, дай Бог, щоб не на десятиліття".

"У нас немає гарячих переможних новин у цьому напрямку зараз, і вони навряд чи з'являться найближчим часом... Ми на початку дуже довгого шляху, розмова - на роки, дай Бог, щоб не на десятиліття. Але це точно станеться, ми знаємо як далі рухатися", - сказав дипломат.

Він також зазначив, що Канада вже покращила статистику з надання віз українцям. "Минулого року у нас були цифри просто катастрофічні. Я нагадаю, що це було 30% відмов для українських громадян... За перший квартал 2016 року ця цифра зменшилася до 18%", - зазначив Шевченко.

Нагадаємо, під час візиту глави канадського уряду джастіна Трюдо до України було підписано документ про запровадження зони вільної торгівлі між державамиСпецрежим передбачатиме зняття торгових обмежень і повне скасування торгових мит на основні групи товарів протягом пільгового періоду 3-7 років. Зокрема, після набуття чинності скасовуються торгові мита на рибу, зернові, вина, соки, хлібобулочні вироби, а також на одяг, металопродукцію, комплектувальні та електротехніку. Протягом 3-7 років скасовуються мита на ряд агропродукції, а також будівельні матеріали, продукцію машинобудування, включаючи комплектуючі до літаків, автомобілі та трактори.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: