Посол США: Ми не підтримуємо жодну з політичних сил в Україні

Новий американський посол заявив, що США тримають нейтралітет відносно кандидатів на пост президента України.

Сполучені Штати Америки виступають за вільні й чесні вибори в Україні, але не підтримують жодну зі сторін, які борються за владу, заявив новий посол США в Україні Джон Теффт.

"Ми переконані, що вибори повинні бути вільними і чесними, тому будемо ретельно моніторити процес", - сказав він.

Посол процитував слова держсекретаря США Гілларі Клінтон, сказані на зустрічі з міністром закордонних справ України Петром Порошенком, з якими він згоден:
"Ми сподіваємося на вільні і чесні президентські вибори в січні і на плідну роботу з керівництвом, яке обере український народ... Нам хотілося б, щоб виборчий процес пройшов гладко, щоб вибори були вільними й чесними, а їх результат поважали б в Україні й у світі", - процитував Теффт.

"А потім вона ще раз наголосила: "Кого обрати в керівники України - це вирішувати винятково українському народу", - нагадав він слова Клінтона.

На зауваження, що в 2004 році США підтримали "помаранчеву революцію", і запитання, чи буде така ж однозначна ставка зроблена і на цих виборах, посол США відповів:

"Я не думаю, що так було насправді. США хотіли вільних і чесних виборів. І коли ми побачили оцінку спостерігачів, що відбулася фальсифікація, то підтримали переголосування. Але ми не підтримували одну сторону проти іншої".

Читайте також:

Тимошенко сподівається, що вибори принесуть Україні зміну політичних еліт

США поаплодували Україні за свободу та демократію

Українські націоналісти визнали Обаму своїм послідовнико

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: