Посол США: НАТО вже готове прийняти Україну

Вільям Тейлор запевняє, що Україна сама повинна захотіти вступити до Альянсу та провести необхідні для цього реформи.

Україна стане членом НАТО, тоді, коли буде відповідати стандартам Альянсу.

Про це заявив посол США в Україні Вільям Тейлор.

"НАТО тримає свої двері відчиненими і з радістю прийме Україну, якщо вона буде відповідати встановленим стандартам НАТО. Альянс готовий прийняти Україну", - запевнив він.

За його словами, згоду з євроатлантичною інтеграцією України висловили всі головні члени Альянсу. "У Бухаресті минулого року у квітні чітко було висловлено про це. Усі лідери головних держав Альянсу, таких як Франція, Німеччина, США , Канада, Польща і Чехія, чітко заявили, що готові прийняти Україну до своїх лав. Ці заяви були зроблені гучно і відкрито на весь світ про те, що Україна має стати членом НАТО", - зазначив Тейлор.

"Єдине питання, коли це станеться, і коли Україна захоче приєднатися до НАТО. Якщо Україна хоче приєднатися, то вона може приєднатися, а якщо не хоче, то хай це буде так", - додав дипломат.

Нагадаємо, на початку березня Польща закликала НАТО якнайшвидше включити Україну до лав цієї організації, щоб гарантувати безпеку Європи.

Перед цим румунські ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що НАТО начебто прийме до своїх лав Україну, але для цього перенесе українську столицю до Львова.

Разом із тим, минулого року Україна не змогла отримати від НАТО Плану дій щодо членства в Альянсі. Його не надали ні на квітневому Бухарестському саміті НАТО, ні на зустрічі міністрів оборони країн Альянсу наприкінці року.

Читайте також:

Посли країн НАТО бачать Україну в Альянсі без ПДЧ

Росія збільшує ядерний потенціал через розширення НАТО

США замінять ООН на НАТО

Інформаційна кампанія про НАТО в Україні провалилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: