Посол США переконаний, що українська економіка "оговтається" вже цього року

Дипломат перерахував сфери, зміни в яких конче необхідні для подальшого успішного розвитку України.

Українська економіка почне долати наслідки кризи уже в цьому році, переконаний надзвичайний і повноважний посол США в Україні Вільям Тейлор.

Про це посол, який завершує свою дипломатичну місію в Україні.

При цьому дипломат наголошує, що керівництву України все одно доведеться приймати складні й непопулярні рішення у сфері економіки.

"Економіка України почне оговтуватися вже в цьому році. Проте на керівництво України ще чекають серйозні виклики й нелегкі рішення", - зазначив посол.

При цьому Тейлор наголосив, що непопулярні рішення, пов’язані з реформами у різних сферах суспільного життя, слід приймати якомога швидше.

"Україна переживає нелегкий час у політичному та економічному аспектах. І складні рішення не можуть чекати до президентських виборів", - наголосив він.

Дипломат також перерахував сфери, зміни в яких конче необхідні для подальшого успішного розвитку України.

"Політичні суперечки завадили Україні здійснити необхідні зміни в її судовій системі, ринку землі, системі антикорупційних заходів, інвестиційному кліматі та Конституції. Ці зміни потрібні, щоб Україна продовжила розвиватися як демократична, успішна європейська держава", - впевнений Тейлор.

Посол США також запевнив, що його країна й надалі підтримуватиме інтеграцію України в європейські структури та прагнення стати членом НАТО.

”Ми й надалі підтримуватимемо інтеграцію України в європейські структури та її намір приєднатися до Атлантичного альянсу, якщо вона вирішить, що готова зробити такий крок”, - запевнив посол.

Він наголосив, що Україна - важливий партнер для США.

”Президент Обама відвідував вашу країну ще як сенатор і розуміє її значущість. За останні 18 років США витратили час, енергію, фінанси на те, щоб допомогти Україні стати міцною демократією. Ці відносини розвиватимуться й надалі, адже нова адміністрація спирається на існуючі проекти та партнерство і розглядає нові сфери співпраці, які підказують наші спільні інтереси та цінності”, - додав Тейлор.

Читайте також:

Друга хвиля кризи накриє Україну восени

Тимошенко: криза скінчиться восени

Ющенко пообіцяв, що гривня буде зростати кожного дня

Банки зможуть відновити кредитування лише через 3 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: