Посол США приїде в Україну 2 грудня

Через півроку після завершення роботи попереднього посла США Вільяма Тейлора в Україну нарешті прилітає його послідовник Джон Теффт.

Американський посол Джон Теффт має приїхати в Україну на початку грудня.

Про це повідомило джерело у дипломатичних колах.

Так, за його словами, вже точно відомо, що 2 грудня американський посол прилітить до Києва.

Як відомо, в травні Україну залишив голова американської дипломатичної місії Вільям Тейлор в зв’язку з завершенням його каденції.

Теффт є кар’єрним дипломатом. Перед своїм призначенням в Україну він працював послом США в Грузії. Раніше він також працював в Росії та Литві.

Під час свого представлення у Сенаті сам Теффт відзначив, що економічне процвітання України залежить від реформування енергетичного сектору. "У цьому і США, і Європа готові допомогти", - наголосив дипломат.

Він висловив упевненість, що Україна є однією з найвільніших і найдемократичніших держав на пострадянському просторі. Теффт відзначив особливу роль України у створенні європейської системи безпеки, а також у розвитку партнерських відносин з НАТО.

"Україна розробила щорічну національну програму співпраці з НАТО, і ми підтримуємо майбутнє членство України в НАТО, якщо буде зроблено такий вибір", - сказав посол.

Теффта вважають одним із найбільш досвідчених американських фахівців, які займаються питаннями країн пострадянського простору. 

Читайте також:

У Брюсселі пройшла зустріч "Друзі України + Україна"

Російський посол приїде до України тільки після виборів

У грудні в Україну приїде посланець Обами

Новим послом США в Україні стане Джон Теффт 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: