Посол США вірить в коаліцію після виборів

"Коаліція трьох" (НУ-НС, БЮТ і Блок Литвина) у парламенті може зберегтися і після президентських виборів, вважає посол США в Україні Вільям Тейлор.

Таку думку він висловив в інтерв’ю газеті "День".

"Звичайно, це не питання, в яке повинні втручатися іноземці. Проте, чого все-таки хочуть іноземці, - так це бачити стабільність і посилення України", - пояснив він.

"Деякі голосування, що відбулися з часу формування цієї коаліції, показують, що коаліція може залучати голоси від інших двох партій. Якщо ця коаліція в змозі керувати й залучати ці голоси, щоб це дійсно була більшість, то я не бачу причин, чому б вона не могла існувати", - сказав Тейлор.

Щодо ситуації з Нацбанком України, посол висловив думку, що НБУ непрозоро використовував валютні резерви для підтримки банківської системи.

"Національний банк не зміг показати ясності стратегії в монетарній політиці або ж у політиці обмінного курсу. І це, знову ж таки, було ще ускладнено розбіжностями у заявах політиків", – зауважив Тейлор.

На його думку, однією з найбільших проблем, які постали перед Україною, є проблема стабільності валюти.

"Показники національної валюти — це мірило того, наскільки вірять в країну люди всередині її та за кордоном", - підкреслив посол.

Він назвав дуже важливим єдність позиції влади для стабілізації курсу гривні.

"А коли люди чують різницю у думках президента, прем’єр-міністра, голови Національного банку щодо ситуації з національною валютою, щодо економічної кризи загалом, то вони втрачають упевненість у здатність уряду, керівництва давати адекватні відповіді на ці питання - і це відбивається на курсі національної валюти", - наголосив Тейлор.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: