Посол США засудив зрив фестивалю ЛГБТ у Львові

Прояви нетерпимості дипломат вважає неприпустимими.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт засудив зрив "Фестивалю рівності", який планувала провести у Львові ЛГБТ-спільнота. Про це дипломат заявив у своєму мікроблозі.

"Погана новина, що Фестиваль рівності у Львові не зміг відбутися через насильницькі протести. Прояви нетерпимості у Львові протирічать європейському майбутньому, заради якого українці так багато пожертвували", - написав Пайєтт.

Напередодні своє обурення озвучив і голова українського МЗС Павло Клімкін.

"Засуджую напад на активістів ЛГБТ у Львові. Ненависть підриває єдність України. Толерантність і недискримінація роблять Україну сильнішою", - написав дипломат.

А посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф на підтримку ЛГБТ-спільноти зізналась у нетрадиційній сексуальній орієнтації.

Зауважимо, що раніше у Львові зірвався "Фестиваль рівності", який планувала провести ЛГБТ-спільнота. Захід довелося припинити через повідомлення про замінування готелю, де зібралися представники нетрадиційної орієнтації та їхні прихильники. Учасників фестивалю евакуювали. 

Зазначається, що представники ЛГБТ-спільноти планували провести на проспекті Свободи гру-квест. Однак, туди ж обіцяли прийти і представники радикальних організацій, які погрожували розправитися із прибічниками нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: