Посол: Україна ризикує опинитися у міжнародній ізоляції

Зараз дуже багато залежить від креативної, чесної української дипломатії. При чому, вона повинна бути чесна як в середині країни.

Україна, в контексті газового конфлікту з Росією та негативної реакції США та ЄС на справу колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, може опинитися у міжнародній ізоляції.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив надзвичайний і повноважний посол України Олександр Чалий.

"Треба бути відвертими - такі ризики є (Україна може опинитися у міжнародній ізоляції). І зараз дуже багато залежить від креативної, чесної української дипломатії. При чому, вона повинна бути чесна як в середині країни, тобто чесно доводити до керівництва ті сигнали і ті тренди відносин до України, які зараз намітились в Вашингтоні, в Брюсселі, в Москві, в Варшаві. І по-друге, вона повинна дуже креативною, без тих прикрих помилок, які ми останнім часом бачили, показувати в чому є суть нашої політики, і наскільки наша політика співпадає з ключовими, стратегічними інтересами ключових гравців на євроатлантичному просторі", - заявив Чалий.

"В таких ситуаціях, для дипломатії найбільш складні проблеми, як правило, виникають в середині країни, а не ззовні, тому що інколи це вимагає мужності", - додав він.

Читайте також:

Томенко: Опозиція програє, якщо Тимошенко посадять

Freedom House: Тимошенко будь-що хочуть засадити до в'язниці

Тимошенко уклала газовий контракт, бо розраховувала стати президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: