Посол України: Путін хоче похвалитися сильними зв'язками з Україною

Посол України у Польщі Геннадій Удовенко висловив думку, що Путін хотів би похвалитися сильнішими зв'язками України з Росією, отже, посилив натиск на Януковича.

Перед виборами президента в Росії Володимир Путін хотів би похвалитися сильнішими зв'язками України з Росією. Таку думку озвучив колишній міністр закордонних справ України та посол України у Польщі Геннадій Удовенко в інтерв'ю газеті "Rzeczpospolita".

"Росія давно каже про свої особливі інтереси у порадянському просторі. А чому тепер - мабуть, з приводу планованих у Росії на наступний рік президентських виборів. Путін хотів би похвалитися сильнішими зв'язками України з Росією, отже, посилив натиск на президента Віктора Януковича", - зазначив він.

На думку Удовенка, співпраця України і Митного союзу означала б обмеження суверенності України.

"Це прикро, але щораз виразніше видно, що нинішня влада погоджується, аби Україна перебувала в орбіті впливів Москви. Найкращий приклад - це харківські домовленості: згоду на видовжене стаціонування російського флоту у Севастополі пояснювали тим, що Україна менше платитиме за російський газ. Чому ж тоді не підвищено оплат за використання бази в Криму?", - запитує посол.

Він зазначив, що українська сторона розуміє, що деякі великі держави, наприклад, Німеччина і Франція, не хочуть сперечатися з Москвою у справі залучення України до ЄС.

"Тим більше ми мусимо показати, що нам залежить на інтеграції. Я маю надію на підтримку Польщі", - підсумовує Удовенко.

Читайте також:

Лише 13% українців вважають Росію стратегічним партнером

Росія попередила Україну про наслідки дружби з Європою: не можна всидіти на двох стільцях

Опитування: 80% жителів Криму - за відтворення єдиної держави з Росією

Янукович підтвердив, що від курсу на Євросоюз не відмовиться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: