Посол України у РФ: вступ у НАТО не домінує у президентській кампанії

Головний акцент робиться на внутрішніх питаннях, а на другому місці - забезпечення зовнішніх умов для економічного розвитку країни.

Питання про вступ України в НАТО не домінує у нинішній виборчій кампанії з виборів президента.

Про це Надзвичайний і Повноважний Посол України у РФ Костянтин Грищенко заявив в ефірі російського телеканалу "Вести".

За словами Грищенка, питання про НАТО поки що не доволі активно є використовуваним в Україні у процесі президентської виборчої кампанії. На його думку, головний акцент робиться на внутрішніх питаннях, а на другому місці - забезпечення зовнішніх умов для економічного розвитку країни.

При цьому посол заявив, що кожна країна повинна поважати право інших шукати вирішення своїх проблем безпеки. Грищенко визнав, що питання вступу України до НАТО є предметом суперечки всередині самої держави.

"Це питання буде вирішувати український народ через вибори, через референдум, який став сьогодні консенсусним рішенням всіх еліт України. Це буде рішення, яке враховуватиме, зокрема, і зовнішню думку. Але зовнішня думка не стане визначальною у рішенні українських виборців і української влади", - впевнений Грищенко.

Як повідомлялося, МЗС Росії повідомляє про готовність Москви розвивати співпрацю з новим керівництвом України, яке буде обране шляхом вільного волевиявлення громадян України.

Читайте також:

Україна пообіцяла НАТО розібратися з ЧФ Росії вже цього року

НАТО не захищатиме територіальну цілісність України

Росія порівняла Чорноморський флот з "яйцями"

Росія не ставить за мету вивести флот з Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: