Посол України в Пакистані помер від гострої інфекції за три години

Посол України в Пакистані пішов з життя буквально за три години.

 Надзвичайний і уповноважений посол України в Пакистані Ігор Пасько помер в понеділок від гострої інфекції. Він пішов з життя буквально за кілька годин. Лікарі були безсилі. Інфекція протікала на фоні пониженого імунітету та підвищеної температури" - розповів журналістам тимчасовий повірений у справах України в Пакистані Сергій Хабенко. За його словами, Ігор Сергійович буде похований вдома, в Україні. Зараз проходить організація перевезення урни з його прахом на Батьківщину.

Як вдалося дізнатися журналістам від джерела в госпіталі, причиною хвороби стала небезпечна тропічна інфекція, яку посол міг "підхопити" разом з їжею або водою, не підготованою для пиття. Вона також могла проникнути в тіло через якусь ранку.

"Попередньо можемо сказати, що Ігор Пасько помер через відмову нирок, - розповіли співробітники госпіталю в Пакистані, куди доставили посла. - Це звичайні ускладнення від місцевих інфекційних захворювань".

Ігор Пасько не дожив до свого 55-річчя всього місяць.

Як відомо, Ігор Пасько був послом України в Пакистані з лютого 2007 року. Перед тим багато років працював в Індії. Володів п'ятьма мовами - англійською, французською, польською, урду та хінді. В МЗС працював 19 років - з 1992. В нього залишились дружина та двоє синів.

Читайте також:

МЗС назвало висилання своїх дипломатів з Чехії "неадекватною реакцією"

Чехія висилає українських дипломатів

Шпигунський скандал: чеських дипломатів висилають з України

Чеські шпигуни, яких висилають, завербували двох українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: