Посол України в РФ приступив до виконання обов’язків

Посол обговорив з російською стороною ключові міжнародні проблеми та майбутні політичні контакти між Росією та Україною.

Посол України в РФ Володимир Єльченко 21 липня передав заступникові міністра закордонних справ РФ Григорію Карасіну копії вірчих грамот. Таким чином, посол фактично приступив до виконання обов’язків.

У ході бесіди були обговорені практичні питання двосторонніх російсько-українських відносин, ключові міжнародні проблеми, графік майбутніх політичних контактів між Росією та Україною.

Нагадаємо, 2 липня президент Віктор Янукович призначив Єльченка надзвичайним і повноважним послом України в РФ. Посада посла залишалася вакантною з березня цього року, після того, як Костянтин Грищенко очолив Міністерство закордонних справ.

20 липня новий надзвичайний і повноважний посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко прибув до Москви.

Єльченко має 29-річний стаж дипломатичної служби. Обіймав різні керівні посади в МЗС, курирував взаємодію з міжнародними організаціями, керував постійним представництвом України в ООН. У 2003-2005 роках - перший заступник міністра закордонних справ. З 2006 року - глава постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні.

Читайте також:

Новий посол в Росії зізнався, що йому до вподоби московський "двіжняк"

Готується до підписання ще один україно-російський договір

Азаров вчергове збирається відвідати Москву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: