Посол України в Росії: Київ та Москва можуть домовитися щодо ЧФ

Костянтин Грищенко вважає, що чиновники з обох боків "прикривають політичними ковдрами свою нездатність домовитися" щодо російського флоту.

Росія та Україна цілком можуть домовитися з питання базування Чорноморського флоту РФ у Севастополі, вважає український посол в Росії Костянтин Грищенко.

Для усунення суперечностей, на його думку, повинні бути укладені додаткові угоди, зокрема, про елементарні правила безпеки.

"Не можна возити крилаті ракети містом в машині, без будь-яких повідомлень місцевої влади. Якщо щось станеться, доведеться ліквідовувати наслідки необережності всім разом", - зауважив посол.

За його словами, ці домовленості досі не досягнуті, тому що "керівництво на місцях з обох боків прикриває "політичними ковдрами свою нездатність домовитися".

Що стосується можливості продовження терміну перебування Чорноморського флоту в Україні після 2017 року, дипломат підкреслив, що це має бути рішення більшості українського народу.

Як відомо, згідно з двосторонньою угодою, ЧФ повинен залишити Крим у 2017 році. Москва виступає за продовження терміну перебування флоту, Київ наполягає на тому, щоб флот був виведений чітко в строк.

Читайте також:

Росія не ставить за мету вивести флот з Севастополя

Україна пообіцяла НАТО розібратися з ЧФ Росії вже цього року

Російські моряки розлили нафту в акваторії Севастополя

Ющенко закликав Росію змиритися з тим, що її флоту в Криму не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: