Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол в Австрії Щерба повідомив про напад кремлівського пропагандиста Філліпса

Посол в Австрії Щерба повідомив про напад кремлівського пропагандиста Філліпса

Філліпс намагався влаштувати бійку з послом, штовхаючи у груди та вигукуючи образи.

Посол України у Австрії Олександр Щерба повідомив, що у понеділок, 5 листопада, біля будівлі посольства скандальний кремлівський пропагандист Грем Філліпс намагався спровокувати бійку з ним.

Про це посол повідомив у Facebook.

"Ну що, щойно істота на ім’я Грем Філліпс, побувала під Посольством. Стояла знімала себе на камеру під парканом. Не бачила, як я підійшов. Нещасне таке, з незастібнутими, пардон, штанами. Аж підскочило від переляку - не чекало геть. Ну а потім почалося: "Саша ти фашист. Саша ти г-дон". Пару разів мене штовхало в груди. Професійно штовхало, хотіло на бійку спровокувати", - розповів Щерба.

За його словами, він розповів журналісту, що він собою являє.

"Але сказати, що я від нього сховався, воно вже не скаже. Пробачте ті, хто радив не маратися. Воно справді гидке створіння. Але… Зрозумійте мене: хоча б хтось, хоча б раз мав вийти до нього і сказати, що воно собою являє. А являє воно собою маленьку істоту, яка живиться на ненависті, злобі і війні. Без цієї ненависті, злоби і війни воно було б ніщо. Воно і є ніщо. Я йому це передав. Від всіх нас", - додав дипломат.

Ну що, щойно істота на ім’я Грем Філіпс, побувала під Посольством. Стояла знімала себе на камеру під парканом. Не...

Опубликовано Alexander Scherba Понедельник, 5 ноября 2018 г.

Нагадаємо, у жовтні скандальний британець Філліпс поглумився над могилою лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери у німецькому Мюнхені у річницю його смерті. Під час того, як там декілька чоловіків покладали квіти і прив'язували прапори України та УПА, Філліпс почав вигукувати, що "Бандера - фашист" і ображати чоловіків, використовуючи при цьому нецензурні слова. Крім того, він поскидав додолу прапори і квіти, потоптався по могилі і причепив плакат з написом англійською мовою "Тут похований український нацист Степан Бандера".

Наступного дня німецька прокуратура відкрила провадження у зв’язку із цим інцидентом. Після завершення слідства матеріали передадуть до прокуратури для відповідної правової оцінки.

Відео Кремлівський пропагандист Грем Філліпс спаплюжив могилу Бандери у Німеччині

Вандалізм на цвинтарі. Німецька поліція розслідує акт наруги над могилою Степана Бандери, який учинив кремлівський пропагандист Грем Філліпс. Українське генкосульство в Мюнхені повідомило, тримає справу на особливому контролі. Над могилою лідера ОУН британець поглумився напередодні в річницю вбивства Бандери агентом КДБ. 

Кремлівський пропагандист Грем Філліпс спаплюжив могилу Бандери у Німеччині

Залиште свій коментар

Вибір редакції