Посольство Ізраїлю в Україні визнало свою причетність до контрабанди авто

Співробітники посольства, причетні до незаконного ввезення до України автомобілів, вже звільнені. Ізраїльтяни стверджують, що в протизаконні схеми їх втягнули українці.

У посольстві Ізраїлю в Україні заявляють, що їх співробітників "на темні очі" використовували при контрабандній торгівлі автомобілями. Про це повідомила заступник ізраїльського посла Ольга Дольбурт.

Вона зазначила, що скандальні співробітники посольства - Гор Юла і Гор Єлі - вже звільнені. Дольбурт також заявила, що ці співробітники були лише охоронцями, хоча й володіли дипломатичними паспортами.

"Я не знаю з погляду українських законів, але з погляду ізраїльських законів тут були очевидні правопорушення. Людина скористалася своїми дипломатичними привілеями більше, ніж належить по закону", – сказала дипломат.

Водночас Дольбурт відзначила, що ізраїльтян просто використовували "наосліп". За її словами, домовленості з митницею забезпечували українські покупці контрабандних автомобілів, а ізраїльтян підключали до махінацій лише наприкінці.

"Те, що матеріали справи було передано ізраїльській поліції в найкоротші терміни, свідчить про те, що це серйозне правопорушення, до якого ставляться з повною відповідальністю", – наголосила ізраїльський дипломат.

На її думку, оскільки у справі замішані громадяни двох держав, правоохоронні органи обох країн повинні працювати в режимі щільної співпраці. "Ізраїльській поліції теж потрібне сприяння української поліції", – зазначила Дольбурт.

Нагадаємо, міліція продовжує дослідчу перевірку фактів незаконного ввезення до України автомобілів ізраїльськими дипломатами, за результатами перевірки буде порушено кримінальну справу.

Раніше повідомлялося, що МВС встановлює достовірність інформації, оприлюдненої в ЗМІ, про те, що ізраїльські дипломати незаконно ввезли до України іномарки на суму 3 млн доларів.

Читайте також:

У МЗС заявили, що українці їздитимуть без віз до Ізраїлю не раніше 2011 року

Ізраїльські дипломати заперечують, що продавали VIP-авто українським політикам

Українські політики накупили незаконно ввезених VIP-іномарок на 3 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: