Посольство Лівії у Києві вивісило прапор повстанців

22 серпня посольство Лівії в Україні вивісило біля свого будинку в Києві червоно-чорно-зелений прапор, який використовують лівійські повстанці.

Лівійське посольство в Україні 22 серпня о 16:00 вивісило прапор повстанців над своєю будівлею у Києві.

Про це повідомив співробітник посольства.

Протягом 22 серпня лівійські посольства в низці країн змінили зелений стяг Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирія на триколірний прапор, який використовується повстанцями.

Співробітники лівійського посольства в Сирії в комюніке посольства оголосили, що відтепер захищатимуть інтереси не Муамара Каддафі, а опозиційної Національної перехідної ради. Про перехід на сторону опозиції оголосило в понеділок лівійське посольство в Алжирі.

В Анкарі, за повідомленнями турецьких ЗМІ, прихильники опозиції зняли з будівлі посольства Лівії прапор Джамахірії, поставивши червоно-чорно-зелене полотнище.

Тим часом посольство Лівії в Москві не поспішає визнавати перемогу опозиції в Тріполі.

"Посольство працює в звичайному режимі, жодних вказівок ми не отримували", - заявили в дипмісії.

Прапором Лівії є прямокутне полотнище зеленого кольору. Це єдиний у світі одноколірний державний прапор без яких-небудь додаткових деталей, малюнків, написів.

До цього прапором незалежної королівства Лівії був червоно-чорно-зелений прапор з білим півмісяцем і зіркою посередині, але після революції 1969 року він був змінений на червоно-біло-чорний.

У 1971 році Лівія приєдналася до Федерації Арабських Республік, яка використовувала прапор із зображеними в центрі яструбом. Коли Лівія вийшла зі складу федерації в 1977 році, був прийнятий сучасний, чисто зелений прапор. Зелений колір символізує іслам, державну релігію країни, а також "зелену революцію" Муаммара Каддафі.

Раніше прапор повстанців було піднято над будинком посольства Лівії у Мінську.

Нагадаємо, наступ повстанців на Тріполі почався увечері в суботу, 20 серпня. Напередодні штурму противники Каддафі захопили декілька міст навколо столиці, фактично взявши її в кільце.

До ночі на понеділок революціонери захопили майже всі квартали Тріполі. Під час штурму, за приблизними оцінками, загинули 1300 людей.

Детальніше про події в Лівії читайте у спецтемі ТСН.ua

Читайте також:

Над посольством Лівії у Мінську піднято прапор повстанців

Лівійські повстанці захопили Тріполі

Сина Каддафі ледь не застрелили в прямому ефірі "Аль-Джазіра"

Бригада, яка забезпечувала безпеку Каддафі, капітулювала

ВідеоЛівійські посольства піднімають прапори опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: