Посольство РФ в Києві обнесли третім парканом перед забороненими в Україні виборами до Держдуми

Вікна посольства закривають сталевими зовнішніми жалюзі.

Посольство Росії в Києві, напередодні заборонених у Україні виборів до Державної Думи, вирішило підготуватися і зміцнити оборону по всьому периметру.

Про це повідомляє "Страна.uа".

Повідомляється, що маючи два ажурні металеві паркани навколо посольства, російські дипломати вирішили захистити будівлю ще й суцільною металевою огорожею.

Російське посольство у Києві обнесли третім парканом пере виборами до держдуми_2
Страна.uа

До того ж вікна посольства закривають сталевими зовнішніми жалюзі.

Російське посольство у Києві обнесли третім парканом пере виборами до держдуми_3
Страна.uа

Нагадаємо, нещодавно МЗС РФ заявило, що голосування на виборах до Держдуми Росії в Україні відбудеться, попри відмову української влади. Зокрема, виборчі дільниці на території України будуть організовані у посольстві Росії, в генеральних консульствах.

18 вересня відбудуться вибори до російської Держдуми. Україна закликала світ ігнорувати вибори до Держдуми в окупованому Криму – Рада ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій. 10 вересня президент України Петро Порошенко доручив поінформувати владу РФ про те, що проведення російських виборів на території України неможливе

Російські наміри провести вибори до Держдуми в окупованому Криму засуджує Євросоюз

У Брюсселі також наголошують, на анексованому півострові спостерігачі від країн ЄС та місії ОБСЄ не працюватимуть, а моніторитимуть волевиявлення винятково на теренах Росії, в межах визнаних світом кордонів. Тим часом, окупаційна влада Криму погрожує звільненнями та зниженням зарплатні тамтешнім жителям за бойкот парламентських виборів. Про свою відмову брати участь у голосуванні, яке заплановане на 18 вересня, вже заявили кримські татари.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: