Посольство України в Москві пікетує прокремлівська молодіжна організація

Активісти вимагають від нового президента України берегти в Україні російську мову і культуру.

У день виборів президента України активісти руху "Росія молода" (молодіжне крило правлячої партії "Єдина Росія") пікетують Посольство України в Росії, де знаходиться виборча дільниця N78.

Учасники пікету декларують своєю метою "підтримку прав російськомовного населення на території України", при цьому закликаючи майбутнього президента України відмовитися від "антиросійського курсу на користь вибудовування дружніх взаємин із Росією та збереження російської мови і культури в Україні".

Російська міліція не пустила мітингувальників за межі огорожі. Водночас скупчення учасників мітингу заважало проходженню виборців на виборчу дільницю.

Посольство України зазначає, що російська громадська організація стала єдиною, яка дозволила собі пікетувати фактично виборчу дільницю, відкриту на території Посольства у день виборів, підкреслив прес-секретар Посольства України в Москві Олег Волошин.

Він додав, що, згідно з українським законодавством, будь-які політичні акції в день виборів на території України заборонені.

"У всіх інших країнах громадські організації з великою повагою поставились до права громадян України самостійно визначити своє майбутнє і свого президента без політичних підказок іззовні", - сказав Волошин і висловив упевненість, що дана акція на голосування і сам виборчий процес не вплине.

Читайте також:

Станом на 15:00 на виборах проголосували 40% українців

Штаб Яценюка заявляє про спробу 8 росіян проголосувати у Запоріжжі

Біля виборчих дільниць в Україні померли дві людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: