Призначення Стельмаха головою НБУ визнано недійсним

Верховна рада відмінила свою постанову про призначення Стельмаха головою Національного банку.

Верховна рада ухвалила постанову №3651 "Про діяльність Національного банку України в період фінансової кризи та стан виконання рішень Верховної ради України з цих питань". За відповідне рішення проголосували 227 депутатів із 445 зареєстрованих в залі.

Прийнятою постановою, зокрема, визнається такою, що втратила чинність постанова ВР від 16 грудня 2004 року № 2244–IV "Про призначення Стельмаха В.С. на посаду голови Національного банку України".

Водночас Верховна рада не поновила на цій посаді Тігіпка, як пропонувалося раніше. За постанову №3652 "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Верховної ріади України від 16 грудня 2004 р. №2243-IV "Про звільнення Тігіпка С. Л. з посади голови Національного банку України" проголосували 183 депутати з 445 зареєстрованих в залі.

Як говорять експерти, будь які кадрові зміни можуть призвести до коливань на валютному ринку. Однак курс долара по місту Києва не змінився.

У Національному банку кажуть, що Стельмах у відпустці, а коли вийде з неї – приступить до виконання своїх обов’язків. Юристи говорять, що главу Нацбанку можна звільнити лише за президентським поданням.

Детальніше - в сюжеті ТСН.


Читайте також:
Депутати хочуть, щоб Тігіпко очолив Нацбанк
БЮТ почав імпічмент Ющенку
БЮТ знайшов заміну Стельмаху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: