Призначення Стельмаха головою НБУ визнано недійсним

Верховна рада відмінила свою постанову про призначення Стельмаха головою Національного банку.

Верховна рада ухвалила постанову №3651 "Про діяльність Національного банку України в період фінансової кризи та стан виконання рішень Верховної ради України з цих питань". За відповідне рішення проголосували 227 депутатів із 445 зареєстрованих в залі.

Прийнятою постановою, зокрема, визнається такою, що втратила чинність постанова ВР від 16 грудня 2004 року № 2244–IV "Про призначення Стельмаха В.С. на посаду голови Національного банку України".

Водночас Верховна рада не поновила на цій посаді Тігіпка, як пропонувалося раніше. За постанову №3652 "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Верховної ріади України від 16 грудня 2004 р. №2243-IV "Про звільнення Тігіпка С. Л. з посади голови Національного банку України" проголосували 183 депутати з 445 зареєстрованих в залі.

Як говорять експерти, будь які кадрові зміни можуть призвести до коливань на валютному ринку. Однак курс долара по місту Києва не змінився.

У Національному банку кажуть, що Стельмах у відпустці, а коли вийде з неї – приступить до виконання своїх обов’язків. Юристи говорять, що главу Нацбанку можна звільнити лише за президентським поданням.

Детальніше - в сюжеті ТСН.


Читайте також:
Депутати хочуть, щоб Тігіпко очолив Нацбанк
БЮТ почав імпічмент Ющенку
БЮТ знайшов заміну Стельмаху

ВідеоПризначення Стельмаха головою НБУ визнано недійсним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: