Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Постраждалу від вибуху в Красногорівці 3-річну дитину поклали на операційний стіл у Дніпрі

За життя маленької пацієнтки нині борються кращі медики обласної лікарні.

У Дніпрі борються за життя 3-річної дівчинки з Донеччини, котра напередодні отримала тяжкі поранення через вибух у Красногорівці. Дитину привезли вдень до обласної лікарні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медики утримуються від будь-яких коментарів щодо стану пацієнтки, проте обіцяють зробити усе можливе, щоб дівчинка одужала. Нині відомо, що під час вибуху Софійка втратила палець, але найгірше – це серйозне поранення внутрішніх органів, зокрема, кишківника та печінки. Її вдалося довезти з Донеччини до Дніпра швидкою у стабільно тяжкому стані. Маленька зараз на операційному столі, медики запевняють, що до порятунку залучили найкращих хірургів. Коментар щодо стану та перспектив дитини лікарі обіцяють дати вранці у четвер за підсумками хірургічного втручання та післяопераційного спостереження.

ВідеоУ Дніпрі борються за життя трирічної дівчинки, яка дістала тяжкі поранення від вибуху в Красногорівці

У вівторок пізно ввечері малеча вдома гралася металевим предметом, що знайшли на вулиці міста. Діти принесли знахідку додому, дорослі на небезпеку не звернули жодної уваги. Предмет вибухнув, - троє дітей дістали поранень.

У Дніпрі борються за життя трирічної дівчинки, яка дістала тяжкі поранення від вибуху в Красногорівці

Тим часом старшим дітям уже краще: 9-річного хлопчика, в руках якого вибухнув невідомий металевий предмет, прооперували на Донеччині, він втратив три пальці, а 14-річна сестра дістала легких поранень, вона в момент вибуху вона сиділа спиною до малечі. "Діти гралися, діти пили чай, я відпочивала. Чую хлопок – не такий, щоби сильно було. А потім чую – діти кричать. І одразу швидку", - розповіла бабуся.

Як стало відомо, невідомий предмет малеча знайшла на вулиці у прифронтовій Красногорівці. Від будинку родини до лінії зіткнення трохи більше двох кілометрів. Діти принесли знахідку додому, дорослі на небезпеку не звернули жодної уваги. "Знайшли фрагменти кулі калібра 12,7 мм. За ознаками, це була розривна куля, тому що діти нічого з нею не робили – не палили, не свердлили, а в руках вона розірвалася. Як у нас вже бувало, такі кулі прилітають з окупованої території", - розповів керівник військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олег Ліванчук.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції