Постійно кривдив: жінка з Рівненщини пояснила, чому відрубала голову та геніталії чоловікові

Постійно кривдив: жінка з Рівненщини пояснила, чому відрубала голову та геніталії чоловікові

Фото: pixabay.com

На вбивцю чекає психіатрична експертиза.

У селі Обарів Рівненської області дружина задушила чоловіка, поки він спав, а потім ще й намагалася розчленувати тіло. Про скоєне сама зізналася сусідам, а ті вже викликали поліцію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Віктор Фесянов ще не до кінця усвідомив трагедії, яка сталася у його родині. Він показує кімнату, де мати жорстоко вбила батька. На підлозі та стінах – кров. "Знаю, що вона його задушила, а потім голову відрубала", - каже приголомшений син. Це сталося на ліжку, коли батько Віктора спав. Марія сама все розповіла сусідам. "Вискакує з хати, розплетена, у крові. Вона так: що зі мною буде, шо зі мною буде, я по віки буду жити в тюрмі", - каже очевидиця. Спершу вона не повірила, що Марія вбила чоловіка, але коли зайшла до хати, ледь не зомліла. "На підлозі лежить, зарубаний. Я кажу: де голова? А вона: там, у мішку", - розповіла сусідка.

На Рівненщині дружина задушила чоловіка, поки він спав

На Рівненщині дружина задушила чоловіка, поки він спав

Звістка про жахливе вбивство миттю розлетілася селом. Односельці викликали поліцію і збіглися до хати. Стало відомо, що жінка чоловіка хотіла розчленувати – встигла відрізати геніталії та згодувати собаці. Свою жорстокість пояснила тим, що чоловік її постійно кривдив. "Що чоловік її неодноразово бив, постійно зловживав спиртними напоями і на цьому ґрунті у неї такий мотив виник, що вона не бачила виходу, крім як позбавити його життя. Сусіди зазначають, що він неодноразово її на господарстві бив, бігав за нею з сокирою", - розповів керівник слідчого відділення Вадим Артюхович. На камеру про це сусіди мовчать. Розповідають тільки, що Марії 48 років, чоловік був на рік старшим, вони тримали господарство. Офіційно Олександр не працював, ходив по підзаробітках, жінка була вдома і перебувала на обліку у психіатра, бо має поведінкові розлади. Та агресії за нею не помічали. "Жінка вона нормальна. Їсти наварить, жили нормально", - каже сусідка.

"Коли я ще тут жив, то все було добре, а так нічого не можу сказати, бо мене 4 роки не було тут", - каже син Віктор Фесянов. Він переїхав до Польщі, його сестра живе на Київщині. Вона теж каже, що матір на проблеми з батьком не скаржилася. "Коли я тут жив, тут була чистота і порядок, а зараз подивіться – стайня", - дивується син подружжя.

У поліції зазначають, що зарано говорити про те, чи осудна жінка. На Марію чекає психіатрична експертиза. "Вона розкаюється. Видно, що вона жалкує про це все і їй не байдужа вся ця ситуація. Людина усвідомлює, що вона наробила", - стверджує Вадим Артюхович. Однак рідні такого удару пробачити не можуть. "Розумію, що мати, але бачить я її не хочу", - каже Віктор Фесянов. Син готується хоронити батька. Матері  вже оголосили підозру та на два місяці взяли під варту. Якщо виявиться, що вона вбивала чоловіка свідомо, їй загрожує 15 років за ґратами або й довічне ув’язнення. 

Кореспондент ТСН Анна Махно

Повʼязані теми:

Наступна публікація