Постійно стомлений. Як боротися з осінньою депресією та почуватися бадьоро. Інфографіка

Своєчасне лікування допоможе якомога швидше повернутися до нормального ритму життя і знову відчути себе сповненим силами.

Восени багато людей страждають на депресію. Часто її супроводжує й астенічний синдром – недуга, що характеризується повним виснаженням сил.

https://farmak.ua

Симптомами синдрому  "постійної втоми" є слабкість, головний біль, постійне відчуття втоми, низька працездатність, дратівливість, нетерплячість, порушення сну, несприйняття яскравих кольорів та занадто гучних звуків, поганий настрій, надмірна емоційність тощо.

Астенічний синдром може виникнути з багатьох причин, йдеться у книжці американського лікаря, одного з провідних дослідників захворювання, Джейкоба Тейтельбаума "Постійно стомлений. Як впоратися з синдромом хронічної втоми".

Зокрема, через дефіцит поживних речовин (вітамінів, мінералів), недостатню кількість сну, надмірне навантаження на імунну систему, замалу кількість фізичної активності та сонячного світла, гормональний дисбаланс, стрес тощо.

Часто цей синдром виникає й на фоні депресії – коли поганий психологічний стан супроводжується постійним відчуттям втоми. У переважній більшості випадків позбутися його не так складно, як може здатися на перший погляд. Варто лише більше відпочивати, змінити свій раціон харчування, займатися фізичними вправами, менше перебувати у приміщенні та, за потребою, звернутися до лікаря за необхідними медикаментами.

Вічно стомлений, інфографіка під спецпроект
ТСН.ua

Однак важливо пам'ятати, що астенічний синдром також може бути наслідком певних захворювань, наприклад таких як інсульт, рак, хвороба Альцгеймера. У цьому разі варто звернути увагу перш за все на першопричину недуги.

Однак не варто зволікати. Адже своєчасне лікування допоможе якомога швидше повернутися до нормального ритму життя і знову відчути себе сповненим силами.

ВідеоЩо таке ацетонемічний синдром, як його лікувати і чому це важливо робити в дитинстві

Доктор медичних наук та професор Ольга Бєлоусова детально розповідає про ацетонемічний синдром у дітей, у яких випадках він трапляється, а також акцентує, що його важливо лікувати в дитинстві. 

Що таке ацетонемічний синдром, як його лікувати і чому це важливо робити в дитинстві

Залиште свій коментар

Вибір редакції