Постояльці хостелу в Чорнобилі скаржаться на повільний Wi-Fi і непрацюючий телевізор

Просто в центрі Чорнобиля відкрився готель для туристів

У зоні відчуження тепер можна переночувати з комфортом і екскурсії можна замовити на будь-який об'єкт – від Прип'яті до арки укриття. Вигоди в номерах неабиякі – телевізор, Wi-Fi та спільний туалет. І лише 200 гривень за ліжко. Туристів, щоправда, там небагато, не всі знають про новинку. Зупиняються переважно інженери, та й то, коли приїжджають сюди у відрядження, йдеться в ТСН.16.45.

Контрольно-пропускний пункт "Дитятки". Щодня о 10.30 супроводжувачі забирають туристів звідси до зони відчуження. Треба лише написати заяву до агенції з управління зоною, сплатити готель та екскурсії та приїхати сюди. Бажано своєю машиною. І все, мирний атом чекає. Чорнобильський готель "Полісся" на недекомунізованій вулиці Кірова. Телевізор, їдальня. Спільний душ на три кімнати.

Та номери порожні. Клієнти - хто на екскурсіях, хто на роботі. Тім Браунінг - оператор лондонського телебачення. Знімає фільм про життя комах і людей біля Чорнобильської АЕС. У готелі п'ять днів живе.

"Дуже повільний Wi-Fi там. І телевізор не працює. Та мені не дуже й треба, я приїхав знімати ось це. Покинута школа. Але загалом комфорт у готелі непоганий. Чистенько", - каже Тім.

Туристів у зоні чимало. Та про готель мало хто знає. Зазвичай ночують у Києві. Німкеня Вів'єн трохи збентежена пустельною Прип'яттю.

"Я тут лише день. Навряд чи це небезпечно. Мені подобається. Ну, я думаю, що подобається", - каже туристка.

Трент – металург з Австралії. Для нього така подорож романтика.

"Коли я був дитиною, Чорнобиль показували по телебаченню. А от тепер з'явилася можливість самому до нього доторкнутися. Тут надзвичайно класно! І я анітрохи не боюся. Наковці сказали, що рівень радіації вже цілком безпечний", - впевнений Трент.

ВідеоУ центрі Чорнобиля відкрили готель для туристів

Утім, навіть якщо ви зупинитесь у готелі "Полісся" вам не дадуть утекти в ліси і нахапатися радіації. Супровід і програму візиту недаремно організовують. Фактично на вечір тут комендантська година. Охороною лякають, аби турист не втік.

Надвечір гостей пускають лише до центру Чорнобиля. У магазин кава і дещо міцніше.

Сьогодні в чорнобильському готелі сто місць. Та адміністрація планує розширення – ремонтують другий під'їзд.

Залиште свій коментар