Постпред президента в Криму відмовився від охорони

Постійний представник президента України в АР Крим Володимир Хоменко відмовився від особистої охорони за кошт бюджету.

Володимир Хоменко, постійний представник президента в АР Крим
УНІАН
Володимир Хоменко закликав кримських урядовців не витрачати бюджетні кошти на особисту охорону.
Постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Володимир Хоменко відмовився від особистої охорони і закликав кримських високопосадовців також перестати користуватися послугами охорони за рахунок коштів державного бюджету.
Про це УНІАН повідомила радник Представництва президента України в Криму Людмила Мохова.
"Він (Володимир Хоменко - УНІАН) нагадав, що його попередники на посаді постійного Представника глави держави в Криму Геннадій Москаль і Віктор Шевчук теж відмовилися від супроводу бійцями і автомобілями Управління державної охорони України", - зауважує Людмила Мохова.

За словами нинішнього постпреду, ситуація в Криму спокійна, і бюджетні кошти краще витрачати на соціальні програми, а не на охорону посадовців. "Криміногенна обстановка в Криму покращилася порівняно з 1990-ми роками, коли була введена посилена охорона посадовців автономії високого рангу. Тому прийшов час направити значні бюджетні кошти, які витрачалися на охорону чиновників, на соціальний захист населення або розвиток економіки", - сказав Володимир Хоменко.

Постпред зауважив, що "держава повинна надійно захищати всіх громадян незалежно від їхнього статусу в суспільстві" і що його ініціатива "відповідає духу вимог президента України щодо відміни пільг і привілеїв для представників влади", повідомляє Людмила Мохова.

Постійний представник президента України в АРК звернувся також до глави держави Віктора Ющенка з пропозицією про зняття державної охорони з високопоставлених посадових осіб автономії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: