Постпредові президента в Криму перешкоджають

Постпреда президента в Криму заявляє, що голова Ради міністрів Криму Віктор Плакіда намагався перешкоджати роботі його заступника.

Віктор Плакіда
УНІАН
Віктор Плакіда не схотів спілкуватися з заступником постпреда президента замість самого постпреда.
Голова Ради міністрів Криму Віктор Плакіда сьогодні намагався перешкоджати роботі заступника Постійного представника президента України в АРК, заявляє Представництво глави держави.

"У влади Криму після невдалих спроб скомпрометувати Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим і його посадових осіб, звинувативши їх в дестабілізації ситуації в автономії і корупції, почали "здавати нерви", і вони перейшли до прямого перешкоджання Представництву в участі в роботі республіканських органів управління", - йдеться в заяві, на яку посилається УНІАН.

Як стверджують у Представництві, сьогодні перед початком позачергового засідання Ради міністрів АРК його голова Віктор Плакіда "намагався видалити із залу засідання заступника Постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим Валерія Пробий-Голову, мотивуючи це тим, що в роботі засідання має брати участь Представник глави держави, а не його заступник".

Валерій Пробий-Голова звернув увагу керівника Радміну АРК на незаконність таких вимог. Після чого, як стверджують у Представництві, Віктор Плакіда "зажадав звільнити робочий стіл і пересісти на місця для запрошених і технічного персоналу, чим були створені неприйнятні умови для ознайомлення з винесеними на засідання документами, участі в обговоренні проектів нормативно-правових актів і повноцінної роботи в засіданні".

В зв`язку з цим Представництво президента України в Криму попереджає голову Радміну і інших посадовців автономії про відповідальність, яка за перешкоджання виконанню функціональних обов`язків Представництва передбачена Законом України "Про Представництво Президента України в АР Крим" і Кримінальним кодексом України. Крім того, Представництво залишає за собою право проінформувати главу держави Віктора Ющенка про цей інцидент, а також звернутися до прокуратури Криму для відповідного реагування.

Як повідомляв iPlus, напередодні перший віце-спікер парламенту Криму Сергій Цеков звинуватив Валерія Пробий-Голову в корупції. Крім того, Сергій Цеков заявив, що Представництво президента лише дестабілізує ситуацію в автономії.

Сам Валерій Пробий-Голова назвав звинувачення Сергія Цекова «чорним передвиборним піаром».

Постпред президента в АРК Володимир Хоменко заявив, що негативну реакцію з боку кримської влади викликала його критика щодо підготовки виборчих списків, а також заяви про земельне беззаконня на півострові.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: