Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Постраждала на автоперегонах у Кривому Розі 10-річна глядачка вийшла з коми

За життя дитини борються медики у Дніпрі.

Водію, який під час суботніх автоперегонів у Кривому Розі влетів у натовп глядачів і тяжко травмував дитину, оголосили підозру. Поліція перевіряє, хто був відповідальний за безпеку глядачів і чому останніх від смуги автозмагань відділяла лиш тоненька сітка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під час перегонів машина, що виконувала трюки, раптом вилетіла на людей. Внаслідок цього четверо зазнали травм: у жінки перелом стегна, у 5-річного хлопчика травма груднини, іще один юнак дістав забиття.

ВідеоМедики рятують 10-річну дівчинку, яка найбільше постраждала від аварії на перегонах

Водію, який під час суботніх автоперегонів у Кривому Розі вилетів у натовп глядачів і тяжко травмував дитину, оголосили про підозру. Найтяжчий стан у 10-річної дівчинки - в неї складна черепно-мозкова травма. Дитину нині рятують медики в обласній дитячій лікарні Дніпра. Лиш сьогодні дівчинка вийшла з коми. 

Медики рятують 10-річну дівчинку, яка найбільше постраждала від аварії на перегонах

Найтяжчий стан у 10-річної дівчинки – у неї складна черепно-мозкова травма. Дитину рятують медики в обласній дитячій лікарні Дніпра. Тільки сьогодні дівчинка вийшла з коми. "У дитини множинні поранення голови, живота, спини, перелом ключиці, забій легені, забій серця, забій внутрішніх органів, перелом тазу дуже складний. Стан важкий, але стабільний", - розповів  заступник директора лікарні Сергій Ілюшин.

Як повідомлялося, у Кривому Розі під час Гонки на виживання 2018 автомобіль вилетів у натовп глядачів. Він збив чотирьох осіб і влетів у припарковану машину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції