Постраждала у бійці з Романом Ландиком не вела з ним переговорів

За словами адвоката Марії Коршунової, в даний час ніхто з представників Романа Ландика, зокрема батько чи дядько, не звертався до потерпілої з пропозицією мирової угоди.

Мирова між екс-депутатом Романом Ландиком і побитою ним Марією Коршунової лише один з варіантів вирішення конфлікту, заявив в ефірі одного з телеканалів адвокат потерпілої Ігор Зазімкін.

"Я хотів би уточнити з приводу того, що вона йде на мирову угоду. Це не правильно сказано. Тут питання в тому, що розглядається один з можливих сценаріїв врегулювання конфлікту, оскільки ще на даний час люди не виходили на конкретні пропозиції, тому не виключається можливість врегулювання конфлікту ", - заявив адвокат.

"Що стосується розміру моральної і матеріальної шкоди - це буде встановлено після закінчення лікування і після того, як буде відновлено здоров'я - тоді вже можна буде визначитися з розмірами наслідків", - додав він.

Також адвокат зазначив, що в даний час ніхто з представників Романа Ландика, зокрема батько чи дядько, не звертався до потерпілої з пропозицією мирової угоди.

"У теперішній час безпосередньо з цими людьми ніяких переговорів не проводилися і не було ніяких контактів. Були пропозиції. Виходили представники з боку обвинуваченого, але це були особи, яких я не знаю. Оскільки зараз ще офіційно не заявлений адвокат з боку Романа, тому розмова конкретна, щоб було те чи інше пропозицією я вважаю некоректною, не було початку переговорів ", - сказав адвокат Коршунової.

Нагадаємо, депутат Луганської міської ради Роман Лaндик під час відпочинку в ресторані побив дівчину. Подія зафіксована на відео, ролик опубліковано в інтернеті.

Постраждала 20-річна дівчина зараз перебуває в неврологічному відділенні однієї з луганських лікарень. У неї струс мозку і тілесні ушкодження.

7 липня прокуратурою Луганської області порушено кримінальну справу стосовно Лaндика за статтею "хуліганство".

9 липня Лaндик був оголошений в розшук, а 10 липня - затриманий в Краснодарі Російської Федерації.

Читайте також:

Міліція взяла під охорону побиту Ландиком дівчину та її родичів

Дружину Романа Ландика госпіталізували, а побиту ним дівчину вже виписали

Дружина Романа Ландика: ми їхали до Росії у весільну подорож

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: