Постраждала від вибуху авто в Києві досі без свідомості і на апараті штучного дихання

Стан жінки важкий, але лікарі дають шанси на одужання.

Лікарі досі борються за життя жінки, яка була за кермом машини, що вибухнула у центрі столиці і в якій загинув Тимур Махаурі, йдеться в ТСН.16.45.

В лікарню жінка надійшла з прізвищем Самойленко, проте з власних джерел ТСН стало відомо, насправді у неї інше прізвище.

Мама потерпілої та адвокат заборонили лікарям розповсюджувати будь-яку інформацію про неї. Біля палати та на вулиці чергує поліція.

Стан жінки тяжкий. У неї пошкодження кінцівок, очей, м'яких тканин та внутрішніх органів. Лікарі намагаються врятувати ногу постраждалої. За інформацією ТСН, жінка досі не прийшла до тями, нині вона підключена до апарату штучного дихання. Але лікарі кажуть, попри такий важкий стан, шанси на одужання ще є.

Раніше подруга постраждалої розповіла, жінка - відома українська модель, яка була обличчям компанії "Діор". Разом із нею в авто була її дитина, яка отримала опіки.

Нагадаємо, автомобіль вибухнув у п'ятницю ввечері біля столичного Бесарабського ринку. На пасажирському сидінні був Тимур Махаурі - боєць чеченського добровольчого батальйону. Чоловік загинув. Правоохоронці розглядають усі можливі версії вибуху - серед них навмисне вбивство, теракт та кримінальні розборки.

ВідеоЗа життя жінки, яка була за кермом машини Тимура Махаурі, досі борються лікарі

Залиште свій коментар