Постраждалі від афери "Еліта-центру" поскаржилися в ГПУ на МВС

МВС і міська прокуратура "не бажають реагувати на заяви потерпілих та не порушують кримінальні справи проти конкретних чиновників".

Голова правління громадської організації "Центр правозахисту" (об'єднує постраждалих від афери "Еліта-центру") Юрій Федоренко звернувся до генпрокурора Олександра Медведька з проханням відреагувати на бездіяльність вищих посадових осіб МВС при розслідуванні справи про махінації "Еліта-центру". У заяві "Центру правозахисту" говориться, що Київський міський адміністративний суд визнав провину Київської міськдержадміністрації, що допустила аферу "Еліта-центру". Однак, як відзначає Юрій Федоренко, МВС і міська прокуратура "не бажають реагувати на заяви потерпілих та не порушують кримінальні справи проти конкретних чиновників".

Нагадаємо, "Еліта-центр" продавав квартири в споруджуваних будинках, деякі з них - по кілька разів різним власникам. В результаті постраждали понад 1,5 тис. інвесторів, збитки яких оцінюються приблизно в 400 млн грн.

Коментуючи заяву "Центру правозахисту", заступник начальника департаменту зі зв'язків з громадськістю МВС Геннадій Гребньов зазначив, що коло осіб, причетних до афери, поки остаточно не визначено: "В даний час продовжується розслідування справи стосовно Олександра Волконського. Він поки не визнав своєї провини , і залишається невідомим, кому ще будуть пред'явлені звинувачення в здійсненні махінацій".

Тим часом, як повідомив керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко, за викладеними в заяві громадської організації фактами буде проведено перевірку. "У разі виявлення будь-яких порушень законодавства будуть вжиті заходи прокурорського реагування", - заявив пан Бойченко.

Читайте також:

Одному з керівників "Еліта-центру" загрожує 11 років в'язниці

Для потерпілих від афери "Еліта-Центру" збудують будинок на Оболоні

Гендиректора "Еліта-центру" засудили до 8 років ув’язнення

Київрада компенсує збитки інвесторів "Еліта-центр" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: