Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Постраждалі від пожежі в львівському клубі розповіли подробиці подій

Захмелілі відвідувачі робили фото, сприймаючи пожежу, як частину шоу

21 людина залишається в лікарні після масштабної нічної пожежі у розважальному клубі Львова, йдеться в ТСН.12.00.

У найважчому стані двоє чоловіків. Украй тяжким залишається стан 47-річного чоловіка, який найбільше постраждав від вогню. У пацієнта 95% опіків тіла і опіки дихальних шляхів. Ще один чоловік має 10% опіків тіла, проте вони глибокі і теж викликають тривогу у лікарів.

Нагадаємо, у ніч з суботи на неділю в нічному клубі під час фаєр-шоу загорілася натяжна стеля. Вона плавилась, скапувала і вогняними шматками падала просто на відвідувачів. Захмелілі клубери не одразу зрозуміли, що це не трюк, а справжня пожежа, відтак ще селфились і знімали на телефони. Коли зрозуміли, що біда, зчинилась паніка і тиснява. Дехто, щоб вибратись із вогню, голіруч розбивав вікна. Інших ледь притомними виносили рятувальники. Загалом до лікарень звернулось 22 людей.

"Я був в місці для куріння, з товаришем курили і побачили вже потім дуже багато диму і навіть не знали куда тікати, почали вікна від вогню тріскати, туди дим почав заходити, всі почали бігти, ніхто не знав куди тікати, попадали, хтось розбив вікно попільничкою і якось за руку витягнули через вікно, більше не памятаю", - розповідає потерпілий Сергій Шморгун.

Директор клубу запевнив, що шоу з відкритим вогнем не планувалось, мовляв це самоуправство арт-директора. Він, а також виконавець програми – фаєрмен після пожежі зникли. Їх зараз розшукує поліція.

Залиште свій коментар

Вибір редакції