Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Постраждалим на Донбасі виділили понад 15 мільйонів євро за ініціативою Папи Римського

Допомогти також намагалися мешканцям окупованих територій.

Для людей, які постраждали від бойових дій на Донбасі, за ініціативою Папи Римського Франциска виділили понад 15 мільйонів євро допомоги. 

Про це на прес-конфренеції розповів апостольський нунцій в Україні, архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, передає "Інтерфакс". 

Зазначається, що на прохання Папи в католицьких церквах Європи почався збір коштів, в результаті якого було зібрано 11 мільйонів євро. Франциск додав ще п'ять мільйонів зі своїх фондів. 

В рамках акції "Папа для України" 6,2 млн євро спрямували на забезпечення теплом будинків і соціальних об'єктів на Донбасі, 2,4 млн євро пішли на медичне забезпечення 440 тис. постраждалих, 5,7 млн євро – на забезпечення товарами продовольства та гігієни. Ще один мільйон пішов на забезпечення психосоціальної допомоги дітям та їхнім батькам.

"Ця акція була оголошена для того, щоб українці не почувалися самотніми і покинутими. Вона була спрямована на тих, хто є жертвами війни на сході, на ті сфери, в яких люди просто виживали", - сказав Ґуджеротті.

Також повідомляється, що допомогу намагалися надати й мешканцям окупованих територій, але там зіткнулися з труднощами, адже єдина організація, яка має можливість там працювати - Червоний Хрест.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію Меморандуму і Кредитної угоди з Європейським союзом на виділення одного мільярда євро фінансової допомоги. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції