Постраждалим в Євпаторії дали квартири

В Євпаторії люди, чиї помешкання були зруйновані вибухом, отримали нове житло.


Міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова вручила постраждалим від вибуху в Євпаторії оглядові листи та ордери на квартири.

Вона зустрілася з мешканцями першого, другого та третього під’їздів п’ятиповерхового будинку №67 по вулиці Некрасова, які були зруйновані вибухом.

Оглядові листи отримали 39 мешканців, які мали приватизовані квартири. Мешканці, які проживали у неприватизованих квартирах, отримали ордери на нове помешкання. Оглядові листи й ордери дають право вселятися до нових квартир, які придбані постраждалим у Євпаторії на виділені урядом кошти. Загалом куплено 42 квартири (4 – однокімнатні, 32 – двокімнатні та 6 – трикімнатних квартири). Іншим 5 людям буде надана грошова компенсація за втрачене житло. Питання відносно ще однієї квартири, у якій розміщувався офіс, вирішуватиметься додатково.

У своєму зверненні до учасників зустрічі Денісова висловила співчуття з приводу трагедії та запевнила, що уряд виконає всі взяті ним зобов’язання щодо ліквідації наслідків цього лиха. Вона відзначила: "Ми ніколи не залишимо без підтримки людей, які потрапили до біди".

Минулого тижня Людмила Денісова разом з постраждалими оглядала нові помешкання в новобудовах. Людям була надана можливість обрати те житло, яке їм найбільше підходило.

Нагадаємо, що нове житло надається в еквівалентній кількості кімнат втрачених помешкань. Людмила Денісова наголосила: "У новобудовах порівняно із старими будинками збільшений метраж кімнат, постраждалі навіть отримають квартири більшої площі".

Як повідомляв ТСН.ua, 24 грудня стався вибух у житловому будинку в Євпаторії. Три підїзди були повністю зруйновані. Під завалами загинули 27 людей. Уряд пообіцяв надати допомогу усім постраждалим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: