Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Постраждалий на гірськолижному курорті в Грузії українець перебуває в реанімації

Лікування в медцентрі Гудушаурі наразі продовжують п’ятеро постраждалих

Громадянин України, який постраждав у результаті аварії на канатній дорозі гірськолижного курорту Гудаурі у Грузії, перебуває в реанімації, лікарі оцінюють його стан як стабільно важкий.

Про це повідомив лікар тбіліського Національного медичного центру імені Гудушаурі Ніколоз Карцівадзе, зазначає "Радіо Свобода".

Він зазначив, що двоє пацієнтів, яких направили до медичного центру після аварії на канатній дорозі, вже покинули клініку. Таким чином, лікування в медцентрі Гудушаурі наразі продовжують п’ятеро постраждалих, в тому числі українець, якому потрібна була операція, пише видання.

"Четверо з них перебувають в відділенні неврології і нейрохірургії. Їхній стан стабільний і, швидше за все, сьогодні або завтра їх випишуть", – повідомив лікар.

ВідеоНа грузинському курорті Гудаурі зламаний підйомник почав викидати людей із крісел

Раптово він почав з великою швидкістю їхати назад та буквально викидати людей з крісел. Усі живі. Але з десяток відпочивальників травмувалися, двоє у тяжкому стані - українець та вагітна жінка зі Швеції.

На грузинському курорті Гудаурі зламаний підйомник почав викидати людей із крісел

Нагадаємо, 16 березня на гірськолижному курорті Гудаурі в Грузії зламалася канатна дорога. Постраждали 11 людей, зокрема, двоє українців.

Серед причин аварії розглядають вимкнення електроенергії, однак компанія Energo-Pro Georgia заявляє, що на курорті Гудаурі такі факти не були зафіксовані.

Залиште свій коментар

Вибір редакції