Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Постраждалий у пожежі під Васильковом залишається на межі життя і смерті

Загалом у столичні лікарні потрапили 12 осіб.

Усіх потерпілих у пожежі на нафтобазі з Васильківської лікарні вже перевезли до столиці - їх дванадцятеро, повідомляє ТСН16:45.

Тяжких госпіталізували в обласну лікарню та київський опіковий центр. У рятувальників, яких доправляли сьогодні після вранішнього вибуху, опіки середньої тяжкості: уражені кінцівки, тулуби та обличчя. У одного рятувальника, можливо, глибокі опіки рук, але це визначить додаткова діагностика.

Найтяжчих потерпілих доставили вчора ввечері - це працівники нафтобази. Один з них - 18-річний хлопець з 95% опіків - помер уранці. Ще в одного - 90% опіків. Він перебуває в опіковому відділенні обласної лікарні. Медики навіть не беруться прогнозувати його стан.

І ще вкрай важкий 23-річний хлопець. Йому надають допомогу в київському опіковому центрі, він наразі в реанімації. У нього обпечені 60% шкіри. Хлопець перебував в епіцентрі першого вибуху на нафтобазі.

"Казав, що ударна хвиля, яка рухалась за ним, відкинула його на 50 метрів. У нас є велика підозра на травми грудної клітини, опіки по задній поверхні тому, що він ішов від полум'я", - розповідають лікарі.

Нагадаємо, про пожежу півтори години після займання не повідомляли відповідальним службам.

Відео Усіх потерпілих з Васильківської лікарні вже перевезли до столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції