Постраждалий від вибуху каналізації тернополянин хоче грошей від комунальників

Чоловік вважає, що винуватці аварії мають відшкодувати йому витрати на лікування.

Чоловіка, якого в Тернополі обпекло просто на вулиці через вибух у каналізаційній мережі, прооперували і загрози його життю вже немає. Тим часом міські служби відімкнули від газопостачання понад 20 вулиць, аби з'ясувати причину витоку, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Першими версіями очевидців були диверсія або теракт. Звуки від каналізаційних люків, які раптово здіймалися вгору і падали в кількох метрах від отворів у піземні комунікації, люди сприйняли за вибухи. Люди говорять про величезний переляк, через який навіть готові були викликати собі лікарів швидкої.

З-під деяких люків здіймалося велике полум'я. О тій порі містяни саме поверталися з роботи та забирали дітей із садочків. Від аварії постраждало двоє чоловіків. В одного забої кінцівок, в іншого, 28-річного Володимира Пилиповича, обпечена уся права нога. Кришка люка його практично підняла догори. "На момент, як став на люк, люк просто переді мною вибухнув і піднісся. Це напевно, що газ, бо колір був синьо-помаранчевий", - розповів постраждалий. Чоловік каже, що тепер у нього попереду чотири операції та щонайменше місяць у лікарняному ліжку. "Констатуємо близько 16% опіків поверхні тіла. Здебільшого глибокі, які підлягають оперативному лікуванню", - розповів завідувач відділенням опікової травми та пластичної хірургії Андрій Ковальчук.

ВідеоПрооперували чоловіка, який постраждав від вибуху у каналізаційній мережі

На місці події вже другий день працюють майже два десятки газовиків. Вони з'ясовують чому знову стався витік, бо напередодні вони на цьому ж місці проводили ремонтні роботи через запах газу, на який останнім часом скаржилися люди. "Вчора було виявлено витік газу на підземному газопроводі. Ми виїхали оперативно, працювали цілий день по усуненню витоку газу, роботи були ще не завершені, після чого стався вибух газоповітряної суміші", - розповів головний інженер "Тернопільміськгазу" Володимир Даткун.

Причину витоку головний інженер не озвучив, бо чекає результатів обстеження всієї газової магістралі по вулиці. Тим часом працівники "Укртелекому" закривають люки решітками і підраховують завдані збитки після підриву телефонної каналізації. "Оптичні кабелі працюють на даний момент, але треба провести виміри, треба подивитися, що робиться", - розповів керівник комбінованого центру телекомунікацій Руслан Колесников.

Щоб перевірити магістралі, газовики на 5 годин відімкнули від постачання два мікрорайони. Результати обстежень вкажуть, чи необхідно продовжити ремонтні роботи у четвер. Тим часом обпечений тернополянин уже поскаржився на газовиків правоохоронцям. Аби розслідування показало, хто має оплатити чоловікові лікування.

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: