Потебенько визнав плівки Мельниченка

Екс - генпрокурор Михайло Потебенько визнає, що частина розмов, записаних майором Миколою Мельниченком в кабінеті Леоніда Кучми, мали місце.

Екс-генеральний прокурор Михайло Потебенько визнає, що частина розмов, записаних майором Миколою Мельниченком в кабінеті колишнього президента України Леоніда Кучми, мали місце.


Про це він сказав в інтерв`ю газеті «Дело» від 17 липня ц.р.
«Безумовно, розмови були. Питання — чи в повному змісті, як вони сьогодні публікуються», - сказав він.

Пан Потебенько зазначив, що хотів би бачити повні записи розмов, а не висмикнуті з контексту пропозиції, оскільки це повністю міняє значення.

За його словами, при розшифровці записів тексти розмов віднесені до авторства інших осіб. «Це я говорю тому, що одна розмова приписана мені, тоді як про оперативну роботу я, як прокурор, не говорив і не міг говорити», - додав він.

У зв`язку з цим Потебенько вважає, що до плівок треба критично ставитися, тим паче, що є і зацікавлені особи. «Свого часу до мене підходили, щоб схилити на сторону проти Кучми. Я знаю одне, що розмови велися, але він не вбивця. Він міг зопалу що-небудь сказати, але це ні про що не говорить. І я упевнений, що якби йому сказали, мовляв, давайте так вчинимо, він припинив би це», - сказав екс-генпрокурор.

При цьому він висловив упевненість, що справа про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе буде розкрита.

Відповідаючи на запитання про те, що за Мельниченком могли стояти впливові люди, які «прикривали» його, Потебенько зазначив, що це одне з питань, якими слідство має зайнятися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: