Потерпілі починають отримувати компенсації

Сьогодні потерпілі внаслідок вибуху газу в Дніпропетровську починають отримувати компенсації від "Дніпрогазу" та допомогу фондів.

Будинок у Дніпропетровську
УНІАН
Від сьогодні потерпілі внаслідок вибуху починають отримувати обіцяні кошти.
Сьогодні "Дніпрогаз" має почати виплати компенсацій потерпілим унаслідок вибуху газу в Дніпропетровську. 

Розмір компенсацій сім'ям загиблих складає 500 тис. грн. на кожну сім'ю. Загалом "Дніпрогаз" має виплатити 20 млн. грн.

Крім того, благодійний фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" перерахував мільйон шістсот тисяч гривень першої допомоги на особові рахунки жителів будинку № 127 по вул. Мандриківській, м. Дніпропетровськ, які постраждали від вибуху газу 13 жовтня. Першими грошову допомогу одержали сім`ї, в яких є загиблі, повідомляє УНІАН у прес-службі Фонду "Розвиток України".

Ринат Ахметов
УНІАН
Фонд Ріната Ахметова не забарився з виплатою компенсацій.
Рішення було ухвалено в четвер, 18 жовтня, на першому засіданні спеціально створеної Координаційної ради, в яку увійшли Анатолій Заболотний, директор Фонду, Юрій Вілкул, голова Дніпропетровської обласної ради, а також мешканці зруйнованого будинку. Гроші розподілили таким чином: по 5 тис. грн. на квартиру мешканцям першого і другого під`їздів, по 10 тис. грн. - четвертого під`їзду, по 20 тис. грн. - третього під`їзду.

Як відомо, Фонд "Розвиток України" виділив 10 млн. гривень постраждалим від вибуху газу в Дніпропетровську. Для контролю над розподілом і виплатою коштів було створено Координаційну раду. Фонд закликає потерпілих звертатися по допомогу до штабу, який знаходиться в школі № 76, вул. Мандриківська (2 поверх, каб.12).

ВідеоВиплати постраждалим почалися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: